Skive Trav

Mobile navigation

Trænere

Del artiklen:Sharing - FacebookSharing - Twitter

Jan Dahlgaard 

Asselkærvej 8, Hvidbjerg

7860 Spøttrup

Tlf.: + 45 28 86 50 24

Email: Jan.1@mail.tele.dk 

Website: http://www.stalddahlgaard.dk 

 

Jan Friis 

Skalstrupvej 16

7570 Vemb

Tlf.: + 45 22 33 92 79

Email: jan.friis@privatsport.dk

Website: http://www.janfriis.dk

 

John Friis 

Feldingbjergvej 3

7850 Stoholm

Tlf.: + 45 21 81 45 24

Email: Teamfriis@outlook.dk

Website:  https://www.facebook.com/Team.Friis

 

Morten Friis 

Vittrupvej 19

7850 Stoholm

Tlf.: + 45 24 26 64 99

Email: Teamfriis@outlook.dk

Website:  https://www.facebook.com/Team.Friis

 

Morten Juul 

Dybdalsvej 17

7850 Stoholm

Mob.tlf.: + 45 23 25 27 57

Email: snuggi@pc.dk

Facebook: https://facebook.con/Team-Morten-Juul-1194515007330181

 

Flemming Ankerdal

Tlf.: +45 30 66 03 52

Email: Ankerdal1@hotmail.dk

 

Knud Mønster 

Brøndumvej 83, Hem

7800 Skive

Tlf.: + 45 40 32 20 90

Email: km@skylinemail.dk

Facebook: https://Facebook.com/teammoenster

 

Jeppe Rask

Feldingbjergvej 15, 7850 Stoholm

Tlf.: +45 24 81 01 37

Email: staldrask@outlook.dk

Facebook: https://www.facebook.com/StaldRask

 

Peter Rasmussen

Skivevej 24

7800 Skive

Tlf.: + 45 22 37 95 50

Email: lone.rasmussen24@gmail.com

 

Bent Svendsen 

Katrinevej 7

7800 Skive

Tlf.: + 45 21 47 84 50

Email: bent.svendsen@outlook.dk

Facebook: https://www.facebook.com/teamBentSvendsen

 

 

Christian Lindhardt

Folmentoftvej 10

7800 Skive

Tlf: 40613297

Mail: lindhardt1@hotmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/TeamLindhardt

Rentliv2 Skive Folkeblad Skive Kommune Spar Nord NY

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse samt vurdere brugen af de enkelte elementer på danskhv.dk og herunder skive-trav.dk. På dette website bruges cookies til statistik og personalisering af indhold og annoncer. Ved fortsat brug af websiden godkender du cookiepolitikken.

Læs mere